Danusiowe wariacje kuchenne

Jestem amatorką moich wariacji i nie wszystko jest idealne.

Ja i moje życie

 • sobota, 30 sierpnia 2014
 • czwartek, 21 sierpnia 2014
  • CDN...

   Dziś czwarta nocka i tylko po każdej 4 godziny snu:( piętro niżej robią remont,wywalają ściany,przestawiają łazienkę,jeśli ktoś mieszka w tzw,wielkiej płycie to wie o czym piszę....Wiercenie w betonie to masakra!!!!!!!!!! cały blok "chodzi"i tak regularnie od 10-16 nie słyszę swoich myśli....Nie jestem złośliwa bo też miałam remonty i teraz wiem co przeżywali sąsiedzi....co nie zmienia faktu ,że w pracy papusia mi ciągle ziewa,,:).

   Tak zamierzam w niedzielę się zregenerować,oby tylko słonyszko było :)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „CDN...”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   danusia1966
   Czas publikacji:
   czwartek, 21 sierpnia 2014 15:07
 • niedziela, 17 sierpnia 2014
  • CDN...

   Po dwóch nockach (jedna 10 godz,druga 8)pojechałam na cały długi weekend do Mamy z piesiem.Wiadomo u Mamy czujemy się jak dzieci,ale moja Mama jest specyficzna :)Codziennie wstaje o 5.10 myje się,balsamuje,maluje,ubiera,robi sobie kawę ,wyciąga produkty na obiad,"przerzuca "garnki w szafie,nalewa,przelewa wodę ,wstawia obiad i idzie pić kawę.Masakra u Niej nie pośpisz,ale cóż zrobić każdy ma swoje przyzwyczajenia.Pies boi się ,że pojadę sama do domu więc śpi przy moim boku i za bardzo nie mogę się przewracać bo łóżko wąskie,więc taki pobyt u Mamy to nie relax:).A po całonocnym dźwiganiu coś mi wlazło i mam problemy ze wstawaniem i chodzeniem,i tak dziś 4 tabletki p/bólowe zaliczyłam,w pociągu też lekko nie było z torbą :(echhhh miałam kiedyś swoje autko to był komfort .Pobyt jednak był fajny,pogadałam z przyjaciółką przy kawie,lodach,potem znowu kawie a na końcu bułce i frytkach :)...Odchudzam się od jutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   danusia1966
   Czas publikacji:
   niedziela, 17 sierpnia 2014 22:28
 • środa, 13 sierpnia 2014
  • CDN...

   Jednak brak czasu ,gdy się pracuje.Cieszę się chociaż to praca bardziej fizyczna typu przynieś -załaduj-wynieś....właściwie taki fitness:). Jestem obolała mam do tego prawo bo prawie 50-na karku i różne dolegliwości się zaczynają.Teraźniejszość jest bolesna,przeszłość była spokojna :(. Mam co chciałam kiedyś tam .....Zamiast do 22-giej pracowałam do 23-ciej i tramwaj,który by mi odpowiadał akurat w poniedziałki nie jeździ(?????????????)Sama na przystanku w obcym mieście daleko od domu ,ale od czego ma się dzieci :) od razu mi skonfigurowano trasę i tak w domu z przesiadkami byłam przed 24-tą.Jedno muszę przyznać Poznań nocą to miasto rozgadanych,rozbawionych i uczuciowych studentów...Ale jest piękny!!!!!!!!!!!!!

    

   Kwiaty cukrowe dla mnie....skończyłam dziś 48 lat!!!!!!!!! Zjem je wieczorem...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „CDN...”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   danusia1966
   Czas publikacji:
   środa, 13 sierpnia 2014 11:00
 • poniedziałek, 04 sierpnia 2014

Wyszukiwarka

Autorzy

Kanał informacyjny

Wszystkie zdjęcia i większość przepisów są moją własnością i nie pozwalam ich kopiować. Ustawa o ochronie osób i mienia z 22 sierpnia 1997 r. LICZNIK ODWIEDZIN
Darmowy licznik odwiedzin